MECİTEFENDİ DOĞAL AĞIZ BAKIM SUYU 225 ML - Uygun Alışverişin Adresi! Siberdenal.com
 SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE SİBERDENAL GÜVENCESİ İLE KARGO'DA!
Uygun Alışverişin Adresi! Siberdenal.com
Çağrı Merkezi
  • Text
  • Text
  • Text
Mecitefendi Doğal Ağız Bakım Suyu 225 ml
(0 Değerlendirme)
Sabah ve akşam 10 ml (1 yemek kaşığı) kullanabilirsiniz. 30 saniye boyunca çalkalayınız ve tükürünüz. Yutmayınız. Dişlerinizi fırçaladıktan 20-30 dakika sonra kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra ağzınızı su ile çalkalamaya gerek yoktur
Stok Kodu : K5G96EM
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı
(KDV Dahil)
:
128.00 TL
Havale/EFT Fiyatı
(KDV Dahil)
:
117.76 TL
Sipariş sonrası ödeme bildirimi gereklidir
Kargo Ücreti : 60.00 TL
Sepette 450.00 TL ve üstü için kargo bedava

Mecitefendi Doğal Ağız Bakım Suyu 225 ml, sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş etkili bir üründür. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bu ağız bakım suyu, ağız hijyeninizi desteklerken ferah bir nefes ve temiz bir his sunar.

Her kullanımda ağız içi mikropları etkili bir şekilde temizleyen bu doğal formül, dişlerdeki plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda diş etlerini güçlendirir ve sağlıklı bir diş eti dokusu oluşmasına katkıda bulunur.

Mecitefendi Doğal Ağız Bakım Suyu, ağız içindeki kötü kokuları gidererek uzun süreli bir ferahlık sağlar. Alkol içermeyen yapısıyla cilde zarar vermez ve hassas diş ve diş etlerine nazikçe bakım yapar.

Günlük ağız bakım rutininizin önemli bir parçası olan Mecitefendi Doğal Ağız Bakım Suyu 225 ml ile sağlıklı bir ağız hijyenine adım atın ve doğal güzellikle gülümseyin!

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
Nasıl yardımcı olabiliriz?